Kategorijas

Primus

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • Primus D dīķu attīrīšanai koncentrāts 20ml
  Primus D dīķu attīrīšanai koncentrāts 20ml. Ezeru, dīķu un citu ūdens tilpņu attīrīšanas līdzeklis. Noārda uz ūdens virsmas esošo zaļo plēvi, aļģu atliekas, likvidē nepatīkamās smakas un atjauno dabisko skābekļa koncentrācijas līmeni ūdens tilpnē.   ..
  8,29€
  Bez nodokļa: 8,29€
 • Primus dīķu ūdens attīrīšanai, spainis 1L
  Primus dīķu ūdens attīrīšanai Ceolīts, spainis 1L. Līdzeklis piemājas dīķu attīrīšanai. Veicina ilgstošu un dabīgu ūdens attīrīšanos. Pateicoties granulu augstajai porainībai, tās uzsūc sevī ūdenī esošās kaitīgās vielas, kuras veicina ūdens saduļķošanos. Var izmantot kā filtrējošo materiālu d..
  5,86€
  Bez nodokļa: 5,86€
 • Primus K kompostēšanai koncentrāts 20ml
  Primus K kompostēšanai koncentrāts 20ml. Produkts paredzēts augstas kvalitātes komposta pagatavosanai. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri paātrina organisko vielu sadalīšanos, samazina nezāļu sēklu daudzumu kompostā. Pagatavošana: abu ampulu saturu ielej 1L ūdens, 24 stundas uzglabā ist..
  6,96€
  Bez nodokļa: 6,96€
 • Primus pret gliemežiem 0,5L
  Primus pret gliemežu 0,5L. Produkts paredzēts cīņai ar dārza gliemežiem. Sastāvā ir dabisko jūras aļģu un kofeīna ekstrakti. Lietošana: Iepakojuma saturu ieliet rokas smidzinātājā un apsmidzināt gliemežu kolonijas vai augu lapas no apakšas. Atkārtotu apstrādi veic pēc nepieciešamības. Darbo..
  7,96€
  Bez nodokļa: 7,96€
 • Primus 100 dīķu attīrīšanai 0,5L
  Primus 100 dīķu attīrīšanai 0,5L. Produkts paredzēts ūdens attīrīšanai dīķos un ezeros. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri noārda uz ūdens virsmas esošo zaļo plēvi, aizkavē ūdens tilpnes aizaugšanu. Lietošanas rezultātā samazinās aļģu un dūņu daudzums, ūdens kļūst dzidrāks. Nav kaitīgs ..
  10,27€
  Bez nodokļa: 10,27€
 • Primus kompostēšanai 0,5L
  Primus kompostēšanai 0,5L Produkts paredzēts augstas kvalitātes komposta pagatavosanai. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri paātrina organisko vielu sadalīšanos, samazina nezāļu sēklu daudzumu kompostā. Dozēšana: Iepakojuma saturu atšķaida ar 10L ūdens un rūpīgi pārlej komposta kaudzei. ..
  8,26€
  Bez nodokļa: 8,26€
 • Primus D-100 dīķu attīrīšanai granulas 0.5kg
  Primus D-100 dīķu attīrīšanai granulas 0.5kg Produkts paredzēts ūdens attīrīšanai dīķos un ezeros. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri noārda uz ūdens virsmas esošo zaļo plēvi, aizkavē ūdens tilpnes aizaugšanu. Lietošanas rezultātā samazinās aļģu un dūņu daudzums, ūdens kļūst dzidrāks. Nav..
  10,65€
  Bez nodokļa: 10,65€
 • Primus K-100 kompostēšanai granulas 0.5kg
  Primus K-100 kompostēšanai granulas 0.5kg. Produkts paredzēts augstas kvalitātes komposta pagatavosanai. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri paātrina organisko vielu sadalīšanos, samazina nezāļu sēklu daudzumu kompostā. Dozēšana: Iepakojuma saturu uzkaisa uz komposta kaudzes un rūpīgi ..
  9,58€
  Bez nodokļa: 9,58€