Kategorijas

Bello Giardino

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • Dārza gulta DELICATO
  Ekskluzīvā DELICATO ir ļoti eleganta un komfortabla. Šī gulta ir veidota no augstas kvalitātes sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir noturīgs pret lietu, vēju, sauli, salu. Produkti nezaudēs savu izskatu pat pēc vairākus gadus ilgas lietošanas, nebūs izbalējuši vai deformējušies.  Lielis..
  715,09€
  Bez nodokļa: 590,98€
 • Dārza gulta RICCO
  Dārza gulta RICCO pārsteidz ar savu neierasto formu un plašo pielietojumu. Gulta sastāv no vairākiem moduļiem, kas kopā veido gultu, kurā ērti relaksēties un atpūsties, bet atsevišķi var kalpot kā atpūtas vieta lielākai kompānijai. Vieglā alumīnija konstrukcija padara ērtāu mēbeļu pārcietošanu un..
  1 281,80€
  Bez nodokļa: 1 059,34€
 • Dārza gulta TACITO
  Bŗinišķīgā ārtelpu gulta TACITO - iemājo stila un elegances apvienojumu.Js sapņo par komfortablu āra gultu, kurā baudīt nesteidzīgu atpūtu vasaras vakarā, tad šī būs kā radīta Tev! Avangardais viennozīmīgi kļūs par apspriestāko priekšmetu jūsu mājās. Komplektā iekļauti spilveni un matracis, kas r..
  993,35€
  Bez nodokļa: 820,95€
 • Dārza gulta UMILE
  Dārza gulta UMILE ir radīta tiem, kuriem patīk apvienot atpūtu ārā ar šauļošanos. Mīkstie matrači sniedz papildus komfortu un ļauj justies gluži kā dīvānā. Lieliskais dizains paredz vairākas iespējas kā izmantot šo gultu, galvas balstus var pacelt vai nolaist abās pusēs, kombinējiet kā vēlaties u..
  984,54€
  Bez nodokļa: 813,67€
 • Dārza gultu komplekts SUCCESSO
  Bello Giardino zvilņu komplekts SUCCESSO parāda unikālu dizainu, kas ir tālu no ierastā un redzētā dārza mēbeļu/ gultu ddizaina, tāpēc tas izraisīs visu apkārtējo interesi un uzmanību. Neapšaubāmā priekšrocība šim komplektam ir izmantotais rotangpalamas sisntētisko šķiedru materiāls - tas neizbal..
  633,30€
  Bez nodokļa: 523,39€
 • Dārza kaste
  Kaste dāždu priekšmetu uzglabāšanai - dekoratīvajiem spilveniem, plediem, maziem priekšmetiem dārza vajadzībām u.c. lietām, kas nepieciešamas ikdienā. Kaste izgatavota no augstas kalitātes sintētiskas rotangpalamas, kas ir izturīga pret izbalēšanu saulē, deformēšanos u.c. bojājumiem, kas var rast..
  450,22€
  Bez nodokļa: 372,08€
 • Dārza krēsls ar roku balstiem
  Ekskluzīvais dārza krēsls ar roku balstiem pārsteidz ar savu vienkāršo, pabeigto dizainu, ir komfortabls lietošanai. Krēsls iederēsies jebkurā eksterjerā - balkonā, terasē, dārzā, to ir viegli pieskaņot citiem Bello Giardino produktiem. Veidots no lieliska materiāla, kas izskatās dabīgs, nebojāja..
  344,66€
  Bez nodokļa: 284,84€
 • Dārza mēbeļu komplekts AGIATO
  Dārza mēbeļu komplekts AGIATO ir radīts tiem, kas novērtē vienkāršību un komfortu. Moduļus ir iespējams savienot kā vien vēlaties un radīt savu ipašo dārza mēbeļu komplektu. Visi Bello Giardino mēbeļu komplekti ir ražoti no sintētiska rotangpalmas materiāla - kas ir izturīgs pret ārējās vide..
  1 270,50€
  Bez nodokļa: 1 050,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts ANGELICO
  Dārza mēbeļu ražotājs Bello Giardino piedāvā augstas kvalitātes mēbeļu komplektu ANGELICO, kas sevī iekļauj jaunākās dizaina elementus un pasaules trendus dārza mēbeļu dizainā. Mēbeles ir ražotas no sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir noturīgs pret netīrumiem, kaitāgās vides ietekmi. Šis ko..
  1 299,54€
  Bez nodokļa: 1 074,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts AVVICENTE
       Dārza mēbeļu komplekts AVVICENTE ir ražots no kvalitatīvām sisntētiskās rotangpalmas šķiedrām. Pinums izskatās dabīgi, ir izturīgs, netīrumus atgrūdošs un UV staru noturīgs. Krēslus iespējams salikt kopā vienu virs otra, tādā veidā taupot vietu uzgalabāšanas laikā.  &..
  757,28€
  Bez nodokļa: 625,85€
 • Dārza mēbeļu komplekts BUONO
  BUANO mēbeļu komplekts būs piemērots balkoniem, terasēm un kafejnīcām. Šis skaistais komplekts neaizņems daudz vietas. Komplektā ietilpstošie krēsli ir veidoti no augstas kvalitātes sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir izturīgs pret ārējās vides apstākļiem. Galdiņš ir veidots no izturīga un ..
  250,14€
  Bez nodokļa: 206,73€
 • Dārza mēbeļu komplekts DISCRETO
  Ekskluzīvais mēbeļu komplekts DISCRETO iepriecinās ar savu pilnīgo izskatu. Tas ir ražots no sintētiskām rotangpamas šķiedrām, alumīnija konstrukcijas nodrošina mēbeļu vieglo svaru un pārvietojamību, sastāv no 6 krēslu moduļiem, ko iespējams izvietot pēc saviem ieskatiem. Praktiskais DISCRETO var..
  1 226,94€
  Bez nodokļa: 1 014,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts ESOTICO
  Funkcionālais dārza mēbeļu komplekts ESOTICO iederēsies jebkurā interjerā un ienesīs tajā jaunas, modernas vēsmas. Komfortablais komplekts ļaus baudīt lielisku atpūtu un relaksāciju. Komplektu iespējams kombinēt vairākos veidos, iegūstot sev vēlamo izkārtojumu ātri un vienkārši. Mēbeles gatavotas..
  842,16€
  Bez nodokļa: 696,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts GENEROSO
  Nelielais dārza mēbeļu komplekts GENEROSO apvieno sevī vairākas lieliskas īpašības- vienkārš, nepārspīlēts dizains, augstērtīgi izmantotie materiāli, kas ļauj komplektam ne tikai izskatīties labi, bet arī kalpot ilgi, nebaidoties no laikapstākļu kaitīgās ietekmes.  GENEROSO komplekts lielisk..
  340,01€
  Bez nodokļa: 281,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts GUSTOSO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts GUSTOSO ir kā radīts tiem, kas novērtē komfortu un izsmalcinātu dizainu. Mēbeļu komplektā izmantoti tikai labākie materiāli, kas garantē tā kvalitāti un ilgmūžību. Sintētiskā rotangpalmas šķiedra, kas izmantota, izskatās dabīgi, ir noturīga pret kaitīgiem āra l..
  1 010,01€
  Bez nodokļa: 834,72€
 • Dārza mēbeļu komplekts MAGNIFICO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts MAGNIFICO pārsteidz ar pārdomāto dizainu, funkcionalitāti, kā arī, savu izmēru, kur pietiks vietas vairākiem cilvēkiem. Komplekts ir veidots no kvalitatīvas tehnorotangas materiāla -sintētiska rotangpalmas materiālas, kas ir izturīgs pret ārējās vides kait..
  1 855,40€
  Bez nodokļa: 1 533,39€
 • Dārza mēbeļu komplekts MODICO
  Modernais un elegantais mēbeļu komplekts MODICO ar savu unikālo dizainu kļūs par pamanāmu akcentu jebkurā interjerā. Vieglais un pārdomātais dizains ļauj mēbeles ērti un ātri pārvietot no vienas vietas uz citu. Veidots no sintētiskas rotangpalmas materiāla, kas ir izturīgs pret ārājās vides kaitī..
  466,87€
  Bez nodokļa: 385,84€
 • Dārza mēbeļu komplekts OMBROSO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts OMBROSO ir ļoti elegants un komfortabls, kā radīts tiem, kas novērtē dizaina un kvalitātes apvienojumu. Pie kompānijā Bello Giardino radītā dārza mēbeļu komplekta pietiks vietas 8 cilvēkiem, kas ļaus baudīt nesteidzīgas maltītes svaigā gaisā. Krēslus iespējams ..
  1 055,64€
  Bez nodokļa: 872,43€
 • Dārza mēbeļu komplekts PICCOLO
  Komplekts PICCOLO būs piemērots jebkuram nelielam dārzam, balkonam vai terasei. Komplekts sastāv no 2 krēsliem, ko iespējams salikt vienu uz otra, tādā veidā ietaupot vietu uzglabāšanas laikā un sliekama galdiņa. Neliels, bet prakstisks komplekts, kas ļaus baudīt iecienīto tēju vai kafiju, izbaud..
  303,76€
  Bez nodokļa: 251,04€
 • Dārza mēbeļu komplekts RIPOSARE
  RIPOSARE komplekts veidots no augstas kvalitātes  sintētiska rotangplamas materiāla, kas ir noturīgs pret kaitīgajiem vides apstākļiem - lietu, vēju, salu un mēbeļu komplets nedeformējas un nezaudē savu izskatu vairākus gadus. Komplekts lieliski piemērots laiskai atpūtai uz terases, lai baud..
  1 554,16€
  Bez nodokļa: 1 284,43€