Krastmaļi sēklas

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • Baltais āboliņš
  Baltais āboliņš 1kg. Baltais āboliņš ( Latīniski: Trifolium repens ) - labi piemērots gan piemājas zālieniem, gan augsnes ielabošanai mazdārziņos, gan kā nektāraugs bitēm. Izsējas norma: 6-8kg/ha ..
  10,98€
  Bez nodokļa: 10,98€
 • Gaisīgā pļava
  GAISĪGĀ PUĶU PĻAVA - daudzgadīgs puķu un zāliena sēklu maisījums no 31 dažādām sugām. Sastāvs: Achillea millefolium Parastais pelašķis 1%; Anthriscus sylvestris Meža suņburkšķis 1%;  Centaurea cyanus Zilā rudzupuķe 1.8%;  Centaurea jacea Pļavas dzelzene 1.5%;  ..
  9,07€
  Bez nodokļa: 9,07€
 • Pretsūnu līdzeklis koncentrāts
  Pretsūnu līdzeklis koncentrāts akmens, betona un bruģakmens virsmām 9%, 5L. Koncentrāts atšķaidāms ar ūdeni attiecībā 1:4 (iegūstam 25 litrus lietošanai gatava šķīduma) aptuveni uz 125-150 m2.  Uz apstrādājamās virmas tas neatstāj plankumus, jo nesatur metālus, neizmaina kr..
  45,22€
  Bez nodokļa: 37,37€
 • Sarkanais āboliņš
  Sarkanais āboliņš “RAUNIS"50gr. ( Latīn.: Trifolium pratense, Angļu: Red clover) - vidēji agrīna, augstražīga šķirne (2 līdz 3 pļāvumi gadā). Piemērota stiebrzāļu mistros siena un zaļās masas ieguvei. Laba ziemcietība un ataugšana. Sēklas sīkfasējumos 250g Selekcionēta: Priekuļos..
  3,17€
  Bez nodokļa: 3,17€
 • Zāliena sēklas "Apzaļumotājs" 10kg
  KRASTMAĻI SĒKLAS "APZAĻUMOTĀJS" - zāliena sēklu maisījums lielu platību apzaļumošanai. Paredzēts izmantot zālienos, kurus ierīko vietās ar sliktākām augsnēm ( smilšainākām, granšainām). Ļoti labi pacieš arī sausumu un tāpēc var izmantot tādās vietās, kā piejūrā, ceļmalās, dažādās platībās pē..
  50,40€
  Bez nodokļa: 50,40€
 • Zāliena sēklas "Zaļais" 10kg
  “Zaļais”- maisījums paredzēts apzaļumošanai ap mājām un dārzos, lai iegūtu biezu, zaļu un noturīgu zālienu. Maisījuma "Zaļais" sastavā ir 30% pļavas skarenes "Evora", kas ir Dānijā selekcionēta un audzēta speciāli zālienu ierīkošanai. Sarkanā auzene "Vaive" nodrošina izturību pret sausumu un..
  58,27€
  Bez nodokļa: 58,27€