Kategorijas

Tīkliņīrisi

Tīkliņīrisi

Piedāvājam iegādāties Holandes audzētāja M.Thoolen Flowerbulbs audzētos sīpolpuķu sīpolus. M. Thoolen Flowerbulbs pastāv jau kopš 1894.gada un ir premium klases sīpolpuķu audzētājs, kas pazīstams ne tikai Holandē, bet visā Eiropā.

Sīpolpuķu piegāde plānota septembra beigās/oktobrī. Pasūtījumus iespējams saņemt gan uz vietas mūsu ofisā Graudu ielā 55, Rīgā, gan Omnivas pakomātos, gan ar kurjera starpniecību.

 

IEVĒROJIET!!   2021. gada Sīpolpuķes, tiks izsniegtas un sāktas izsūtīt sākot ar 40.nedēļu.

IETEIKUMS!!  Apmaksu veikt pie pasūtījuma veikšanas nevis pie saņemšanas.

 

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Tīkliņīrisi "Harmony"
  Tīkliņīrisi ir vieni no pirmajiem, kas uzzied pavasarī, reizē ar krokusiem vai pat nedaudz ātrāk. Ziedi koši debesu zili, ar platām ziedlapām ar apaļu, tumšāku mēlīti ar krēmīgi baltu plankumu centrā. Augstums 15cm. Iepakojumā 10sīpoli.  ..
  2,10€ Bez nodokļa: 2,10€
 • Tīkliņīrisi ''Blue Palnet"
  Tīkliņīrisi ir vieni no pirmajiem, kas uzzied pavasarī, reizē ar krokusiem vai pat nedaudz ātrāk. Ziedi gaiši zili, ar platām ziedlapām un krēmīgi baltu plankumu centrā. Augstums 15cm. Iepakojumā 10sīpoli.  ..
  3,95€ Bez nodokļa: 3,95€
 • Tīkliņīrisi danfordiae
  Tīkliņīrisa savvaļas suga.  Ziedi spildti dzeltenā krāsā ar nedaudz tumšākdzelteniem plankumiem ziedlapu centra daļā. Agra šķirne.  Augstums 10-15cm.  Sīpols 5-6cm.  Iepakojumā 10 sīpoli.      ..
  3,37€ Bez nodokļa: 3,37€
 • Tīkliņīrisi reticulata MIX
  Tīkliņīrisa savvaļas suga.  Ziedi spildti dzeltenā, zilā, violetzilā krāsā. Agra šķirne.  Augstums 10-15cm.  Sīpols 5-6cm.  Iepakojumā 10 sīpoli.      ..
  2,43€ Bez nodokļa: 2,43€