Līdzekļi ūdens attīrīšanai

Līdzekļi ūdens attīrīšanai
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Primus 100 dīķu attīrīšanai 0,5L
  Primus 100 dīķu attīrīšanai 0,5L. Produkts paredzēts ūdens attīrīšanai dīķos un ezeros. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri noārda uz ūdens virsmas esošo zaļo plēvi, aizkavē ūdens tilpnes aizaugšanu. Lietošanas rezultātā samazinās aļģu un dūņu daudzums, ūdens kļūst dzidrāks. Nav kaitīgs ..
  12,00€ Bez nodokļa: 12,00€
 • Primus D-100 dīķu attīrīšanai granulas 0.5kg
  Primus D-100 dīķu attīrīšanai granulas 0.5kg Produkts paredzēts ūdens attīrīšanai dīķos un ezeros. Sastāvā ir dabiskie mikroorganismi, kuri noārda uz ūdens virsmas esošo zaļo plēvi, aizkavē ūdens tilpnes aizaugšanu. Lietošanas rezultātā samazinās aļģu un dūņu daudzums, ūdens kļūst dzidrāks. Nav..
  12,00€ Bez nodokļa: 12,00€
 • AquaActiv ALGO Universal 500ml
  Efektīvs līdzeklis pret aļģēm Oase AlGo Universal droši cīnās ar visbiežāk sastopamajām aļģēm. Tas kavē to fotosintēzi un tādējādi izraisa filamentēto, suspendēto, eļļojošo un citu aļģu badu. Tas arī novērš jaunu veidošanos un efektīvi novērš aļģu epidēmiju. Līdzeklis iedarbojas 2 - 3 ned..
  19,50€ Bez nodokļa: 19,50€
 • AquaActiv PondClear 500ml
  Sasaista ūdenī esošās minerāldaļiņas, kas veicina ūdens duļķošanos. Sasaista ūdenī esošās organiskās vielas, kas radušās no augu paliekām uz zivju ekskrementiem. Effektīvs tādu sīku daļiņu savākšanai kā fosfāti un smagiem metāli. Visi šie atkritumi tiek savilkti kunkuļos un uzpel..
  15,05€ Bez nodokļa: 15,05€