Kategorijas

Dārza spēles

Dažādas spēles ir jautrs veids kā kopā pavadīt brīvos brīžus, tās var spēlēt gan ikdienā, lai veicinātu loģisko domāšanu un attīstītu, uzlabotu reakcijas ātrumu, gan svētkos. kad sabraukuši ciemiņi. 

Dārza spēles atšķirībā no parastajām galda spēlēm ir lielākas, lai būtu ērtāk spēlēt brīvā dabā un nebūtu jāuztraucas par spēles kauliņu pazušanu vai sabojāšanos. Spēles izgatavotas Latvijā, izmantojot kvalitatīvus materiālus. 

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Spēle "Dārza domino"
   Spēle „Dārza Domino” Spēles komplektā ietilpst 28 „Dārza Domino” spēles kartītes.  Spēles kartītes izmērs 11,5cm x 23cm, izgatavotas no koka. Spēli var spēlēt no 2-4 spēlētājiem. Spēle nav paredzēta bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem.  Nav paredzēta lietošanai uztur..
  76,92€ Bez nodokļa: 63,57€
 • Spēle „Dārza KrustiņAplītis”
  Spēle „Dārza KrustiņAplītis” Var.1 komplektā ietilpst:  *Spēles laukums, 1m x 1m PVC plakāts ar koka struktūras zīmējumu; *Spēles kauliņi ( 5gb aplīši un 5 gb krustiņi); * 4gb spēles laukuma stiprinājumi, lai viegli būtu spēli nostiprināt zemē. Spēles kauliņu krāsa – vēsi bal..
  64,65€ Bez nodokļa: 53,43€
 • Spēle „Dārza KrustiņAplītis”
  Spēle „Dārza KrustiņAplītis” Var.2 komplektā ietilpst : *Spēles laukums, 1m x 1m PVC plakāts ar koka struktūras zīmējumu; *Spēles kauliņi ( 5gb aplīši un 5 gb krustiņi); * 4gb spēles laukuma stiprinājumi, lai viegli būtu spēli nostiprināt zemē. Spēles kauliņu krāsa – šokolādes brū..
  64,65€ Bez nodokļa: 53,43€
 • Spēle "Lielā dambrete"
  Spēle "Lielā dambrete" ir klasiskās, galda dambretes palielinājums, lai to varētu spēlēt brīvā dabā. Spēle ir piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu kompānijām, gan dažādās publiskās atpūtas vietās. To ir ērti un vienkārši uzstādīt, spēlēt, pārvietot.  Komplektā ietilpst:  ..
  290,40€ Bez nodokļa: 240,00€