Kategorijas

Pretsūnu līdzeklis

Pretsūnu līdzeklis

Sūnām-Stop ir pretsūnu līdzekļu sērija, kas veiksmīgi un maksimāli iedarbīgi ļauj atbrīvoties no sūnu un aļģu izaugumiem uz jumtiem, sienām, fasādēm, sētām, celiņiem, dārza mēbelēm, dzimtas pieminekļiem un dažādām citādām vietām, ko skārusi konkrētā problēma.

Īpaši izmeklēta aktīvo sastāvdaļu kombinācija nodrošina to, ka Sūnām-Stop līdzekļi efektīvi iedarbojas tikai uz sūnu un zaļo aļģu masu, nenodarot kaitējumu nedz augiem, zālei un krūmājiem, nedz mājdzīvniekiem un dažādām virsmām, ar ko saskaras minētais produkts. Sūnām-Stop nav toksisks.

Iedarbība:

Sūnu, ķērpju un aļģu izplatība nav pieļaujama mitruma un skābuma dēļ, kas sakrājas zem zaļā aplikuma un ar laiku būtiski bojā konkrētās virsmas materiālu, līdz ar to cīņa ir jāuzsāk jau pie pirmajām to parādīšanās iezīmēm.

Sūnām-Stop momentāni iedarbojas uz visu šo mikroelementu dzīvo masu, pilnībā iznīcinot to dzīvotspēju, kas tiek īstenots dažu dienu vai nedēļu laikā – atkarībā no „zaļojošās” masas biezuma.

Produkcijas klāsts:

"Sūnām-Stop" - Pieminekļiem – līdzeklis pieminekļu un piemiņas plākšņu virsmu apstrādei;

"Sūnām-Stop" - Koka fasādēm un sētām – līdzeklis daudzveidīgu koka fasāžu, sētu apstrādei;

"Sūnām-Stop" - Akmenim un betonam – līdzeklis akmens, betona un bruģakmens virsmām;

"Sūnām-Stop" - Jumtiem – līdzeklis visiem jumta seguma veidiem.

Ražoti Latvijā. 

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • "SŪNĀM-STOP" - AKMENS UN BETONA VIRSMĀM koncentrāts 1l
  ..
  11,19€ Bez nodokļa: 9,25€
 • "SŪNĀM-STOP" - AKMENS UN BETONA VIRSMĀM sprejs
  Līdzeklis paredzēts visiem akmens, granīta, betona un bruģakmens virsmu veidiem. Iepakojums: 1,0 litrs gatavs lietošanai šķīdums pietiekams, lai apstrādātu 5-6 m2  Priekšrocības: līdzeklis tiek izmantots sūnu, ķērpju, aļģu un citu apaugumu noņemš..
  6,38€ Bez nodokļa: 5,27€
 • "SŪNĀM-STOP" - JUMTIEM
  Līdzeklis paredzēts visiem jumta seguma virsmu veidiem: bitumena šindeļi, māla un betona dakstiņi, metāla jumti, šiferveidīgie un viļņoto lokšņu materiāli, koka lubiņi, salmu jumti, dabīgais akmens, stikla, polikarbonāta segumi un tamlīdzīgi. Iepakojums: 1,0 litra koncentrāts bū..
  11,19€ Bez nodokļa: 9,25€
 • "SŪNĀM-STOP"- KOKA FASĀDĒM UN SĒTĀM koncentrāts 1l
  Līdzeklis paredzēts visiem dabīga vai krāsota koka virsmu veidiem – fasādes, sētas, dārza mēbeles, dārza dekori, PVC saidinga fasāde uc. Iepakojums:  1,0 litra koncentrāts būs pietiekams, lai apstrādātu 25-30 m2. Koncentrāta atšķaidīšana: Uz 4 litriem ūden..
  11,20€ Bez nodokļa: 9,26€
 • "SŪNĀM-STOP"- KOKA FASĀDĒM UN SĒTĀM sprejs
  Līdzeklis paredzēts visiem dabīga vai krāsota koka virsmu veidiem – fasādes, sētas, dārza mēbeles, dārza dekori, PVC saidinga fasāde uc. Iepakojums:  1,0 litrs gatavs lietošanai šķīdums pietiekams, lai apstrādātu 5-6 m2  Priekšrocības: līdzeklis tiek ..
  6,38€ Bez nodokļa: 5,27€
 • Pretsūnu līdzeklis koncentrāts
  Pretsūnu līdzeklis koncentrāts akmens, betona un bruģakmens virsmām 9%, 5L. Koncentrāts atšķaidāms ar ūdeni attiecībā 1:4 (iegūstam 25 litrus lietošanai gatava šķīduma) aptuveni uz 125-150 m2.  Uz apstrādājamās virmas tas neatstāj plankumus, jo nesatur metālus, neizmaina kr..
  45,22€ Bez nodokļa: 37,37€
 • Sūnām - Stop sprejs
  Sūnām - Stop sprejs pieminekļiem un piemiņas plāksnēm 0,5litri Sūnām-Stop līdzekļi efektīvi iedarbojas tikai uz sūnu un zaļo aļģu masu, nenodarot kaitējumu nedz augiem, zālei un krūmājiem, nedz mājdzīvniekiem un dažādām virsmām, ar ko saskaras minētais produkts. Lietošanai gatavs šķī..
  5,08€ Bez nodokļa: 4,20€