Kategorijas

Dārza gultas - zviļņi

Dārza gultas - zviļņi
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Dārza gulta DELICATO
  Ekskluzīvā DELICATO ir ļoti eleganta un komfortabla. Šī gulta ir veidota no augstas kvalitātes sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir noturīgs pret lietu, vēju, sauli, salu. Produkti nezaudēs savu izskatu pat pēc vairākus gadus ilgas lietošanas, nebūs izbalējuši vai deformējušies.  Lielis..
  715,09€ Bez nodokļa: 590,98€
 • Dārza gulta RICCO
  Dārza gulta RICCO pārsteidz ar savu neierasto formu un plašo pielietojumu. Gulta sastāv no vairākiem moduļiem, kas kopā veido gultu, kurā ērti relaksēties un atpūsties, bet atsevišķi var kalpot kā atpūtas vieta lielākai kompānijai. Vieglā alumīnija konstrukcija padara ērtāu mēbeļu pārcietošanu un..
  1 281,80€ Bez nodokļa: 1 059,34€
 • Dārza gulta TACITO
  Bŗinišķīgā ārtelpu gulta TACITO - iemājo stila un elegances apvienojumu.Js sapņo par komfortablu āra gultu, kurā baudīt nesteidzīgu atpūtu vasaras vakarā, tad šī būs kā radīta Tev! Avangardais viennozīmīgi kļūs par apspriestāko priekšmetu jūsu mājās. Komplektā iekļauti spilveni un matracis, kas r..
  993,35€ Bez nodokļa: 820,95€
 • Dārza gulta UMILE
  Dārza gulta UMILE ir radīta tiem, kuriem patīk apvienot atpūtu ārā ar šauļošanos. Mīkstie matrači sniedz papildus komfortu un ļauj justies gluži kā dīvānā. Lieliskais dizains paredz vairākas iespējas kā izmantot šo gultu, galvas balstus var pacelt vai nolaist abās pusēs, kombinējiet kā vēlaties u..
  984,54€ Bez nodokļa: 813,67€
 • Dārza gultu komplekts SUCCESSO
  Bello Giardino zvilņu komplekts SUCCESSO parāda unikālu dizainu, kas ir tālu no ierastā un redzētā dārza mēbeļu/ gultu ddizaina, tāpēc tas izraisīs visu apkārtējo interesi un uzmanību. Neapšaubāmā priekšrocība šim komplektam ir izmantotais rotangpalamas sisntētisko šķiedru materiāls - tas neizbal..
  633,30€ Bez nodokļa: 523,39€