Kategorijas

Dārza mēbeļu komplekti

Dārza mēbeļu komplekti
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Dārza mēbeļu komplekts AGIATO
  Dārza mēbeļu komplekts AGIATO ir radīts tiem, kas novērtē vienkāršību un komfortu. Moduļus ir iespējams savienot kā vien vēlaties un radīt savu ipašo dārza mēbeļu komplektu. Visi Bello Giardino mēbeļu komplekti ir ražoti no sintētiska rotangpalmas materiāla - kas ir izturīgs pret ārējās vide..
  1 270,50€ Bez nodokļa: 1 050,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts ANGELICO
  Dārza mēbeļu ražotājs Bello Giardino piedāvā augstas kvalitātes mēbeļu komplektu ANGELICO, kas sevī iekļauj jaunākās dizaina elementus un pasaules trendus dārza mēbeļu dizainā. Mēbeles ir ražotas no sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir noturīgs pret netīrumiem, kaitāgās vides ietekmi. Šis ko..
  1 206,37€ 1 299,54€ Bez nodokļa: 997,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts AVVICENTE
       Dārza mēbeļu komplekts AVVICENTE ir ražots no kvalitatīvām sisntētiskās rotangpalmas šķiedrām. Pinums izskatās dabīgi, ir izturīgs, netīrumus atgrūdošs un UV staru noturīgs. Krēslus iespējams salikt kopā vienu virs otra, tādā veidā taupot vietu uzgalabāšanas laikā.  &..
  757,28€ Bez nodokļa: 625,85€
 • Dārza mēbeļu komplekts BUONO
  BUANO mēbeļu komplekts būs piemērots balkoniem, terasēm un kafejnīcām. Šis skaistais komplekts neaizņems daudz vietas. Komplektā ietilpstošie krēsli ir veidoti no augstas kvalitātes sintētiska rotangpalmas materiāla, kas ir izturīgs pret ārējās vides apstākļiem. Galdiņš ir veidots no izturīga un ..
  250,14€ Bez nodokļa: 206,73€
 • Dārza mēbeļu komplekts DISCRETO
  Ekskluzīvais mēbeļu komplekts DISCRETO iepriecinās ar savu pilnīgo izskatu. Tas ir ražots no sintētiskām rotangpamas šķiedrām, alumīnija konstrukcijas nodrošina mēbeļu vieglo svaru un pārvietojamību, sastāv no 6 krēslu moduļiem, ko iespējams izvietot pēc saviem ieskatiem. Praktiskais DISCRETO var..
  1 226,94€ Bez nodokļa: 1 014,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts ESOTICO
  Funkcionālais dārza mēbeļu komplekts ESOTICO iederēsies jebkurā interjerā un ienesīs tajā jaunas, modernas vēsmas. Komfortablais komplekts ļaus baudīt lielisku atpūtu un relaksāciju. Komplektu iespējams kombinēt vairākos veidos, iegūstot sev vēlamo izkārtojumu ātri un vienkārši. Mēbeles gatavotas..
  842,16€ Bez nodokļa: 696,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts GENEROSO
  Nelielais dārza mēbeļu komplekts GENEROSO apvieno sevī vairākas lieliskas īpašības- vienkārš, nepārspīlēts dizains, augstērtīgi izmantotie materiāli, kas ļauj komplektam ne tikai izskatīties labi, bet arī kalpot ilgi, nebaidoties no laikapstākļu kaitīgās ietekmes.  GENEROSO komplekts lielisk..
  340,01€ Bez nodokļa: 281,00€
 • Dārza mēbeļu komplekts GUSTOSO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts GUSTOSO ir kā radīts tiem, kas novērtē komfortu un izsmalcinātu dizainu. Mēbeļu komplektā izmantoti tikai labākie materiāli, kas garantē tā kvalitāti un ilgmūžību. Sintētiskā rotangpalmas šķiedra, kas izmantota, izskatās dabīgi, ir noturīga pret kaitīgiem āra l..
  1 010,01€ Bez nodokļa: 834,72€
 • Dārza mēbeļu komplekts MAGNIFICO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts MAGNIFICO pārsteidz ar pārdomāto dizainu, funkcionalitāti, kā arī, savu izmēru, kur pietiks vietas vairākiem cilvēkiem. Komplekts ir veidots no kvalitatīvas tehnorotangas materiāla -sintētiska rotangpalmas materiālas, kas ir izturīgs pret ārējās vides kait..
  1 855,40€ Bez nodokļa: 1 533,39€
 • Dārza mēbeļu komplekts MODICO
  Modernais un elegantais mēbeļu komplekts MODICO ar savu unikālo dizainu kļūs par pamanāmu akcentu jebkurā interjerā. Vieglais un pārdomātais dizains ļauj mēbeles ērti un ātri pārvietot no vienas vietas uz citu. Veidots no sintētiskas rotangpalmas materiāla, kas ir izturīgs pret ārājās vides kaitī..
  466,87€ Bez nodokļa: 385,84€
 • Dārza mēbeļu komplekts OMBROSO
  Ekskluzīvais dārza mēbeļu komplekts OMBROSO ir ļoti elegants un komfortabls, kā radīts tiem, kas novērtē dizaina un kvalitātes apvienojumu. Pie kompānijā Bello Giardino radītā dārza mēbeļu komplekta pietiks vietas 8 cilvēkiem, kas ļaus baudīt nesteidzīgas maltītes svaigā gaisā. Krēslus iespējams ..
  1 055,64€ Bez nodokļa: 872,43€
 • Dārza mēbeļu komplekts PICCOLO
  Komplekts PICCOLO būs piemērots jebkuram nelielam dārzam, balkonam vai terasei. Komplekts sastāv no 2 krēsliem, ko iespējams salikt vienu uz otra, tādā veidā ietaupot vietu uzglabāšanas laikā un sliekama galdiņa. Neliels, bet prakstisks komplekts, kas ļaus baudīt iecienīto tēju vai kafiju, izbaud..
  303,76€ Bez nodokļa: 251,04€
 • Dārza mēbeļu komplekts RIPOSARE
  RIPOSARE komplekts veidots no augstas kvalitātes  sintētiska rotangplamas materiāla, kas ir noturīgs pret kaitīgajiem vides apstākļiem - lietu, vēju, salu un mēbeļu komplets nedeformējas un nezaudē savu izskatu vairākus gadus. Komplekts lieliski piemērots laiskai atpūtai uz terases, lai baud..
  1 554,16€ Bez nodokļa: 1 284,43€
 • Dārza mēbeļu komplekts SEMPLICE
  Komplekts SEMPLICE pārsteiddz ar vienkāršo, klasisko un eleganto dizainu. Mēbeles ir izgatavotas izmantojot augsvērtīgus materiālu salikumu, kas pasargā tās no ārējās vides kaitīgās ietekmes - saules, vēja, sala. Šis komplekts lieliski iederēsies jebkurā dārzā, balkonā vai uz terases. Komplektā i..
  558,95€ Bez nodokļa: 461,94€